אנו מאמינים שאפשר גם אחרת. אנו זמינים בכל עת גם ב"אמצע פגישה" אנו מעניקים תשומת לב אישית בלי לערב את "המזכירה" אנו למודי ניסיון כי, לכל בעיה יש יותר מפתרון אחד ובדרך זו אנו משיגים את התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

מכירים את זה כשאתם רוצים לשוחח עם עו"ד של המשרד אך במקום זה מוצאים את עצמכם מדברים עם המזכירה פעם אחר פעם? אנחנו מאמינים שאפשר גם אחרת.

נעים להכיר

אנחנו רויטל יוריסט וינקי עפרוני, הבעלים של משרד עורכי הדין YURIST-EFRONI. כבעלי המשרד אנו מאמינים שאין סתירה בין מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ובין אווירה טובה, יחס אישי ומערכת המבוססת על כבוד ואמון הדדי. את הערכים הללו אנחנו לוקחים איתנו כצידה לדרך, בכל יום מחדש.

זה לא סוד כי, תחום ההתחדשות העירונית קיבל בשנים האחרונות תנופה משמעותית וברור לכלל הגופים והרשויות כי, בתחום זה נמצא הפתרון לחוסר בקרקעות לבניה במרכזה הארץ. תחום ההתחדשות העירונית עבר חבלי לידה לא פשוטים בהם פרויקטים רבים כלל לא יצאו אל הפועל, פרויקטים שהתחילו נתקעו באמצע, הבטחות גדולות ונוצצות שניתנו לבעלי דירות על ידי היזמים לא קוימו ואף כאלה שנמכרו הלאה עוד בטרם החלו..!! במצב דברים שכזה, חשוב מאוד שיהיה מי שידאג לאותם בעלי דירות בבניינים המבקשים לממש את הפוטנציאל הגלום בבניין שלהם ובכך בעצם – ישביחו את נכסיהם.

מייצגים רק בעלי דירות

אז ב- 15 שנים של ייצוג בעלי דירות בהתחדשות עירונית, כמעט בלתי אפשרי שלא לייצר מערכת יחסים עם קבלנים, יזמים וחברות בניה מהתחום, שכן השחקנים הפעילים בתחום זה אינם כה רבים. אז אנחנו מכירים את רובם והם מכירים אותנו ועם זאת, כעיקרון מנחה ומתוך רצון להיבדל ממשרדים אחרים, אשר לעיתים תכופות "אוחזים את המקל בשתי קצותיו", אנו בוחרים שלא לייצג קבלנים ויזמים, הגם שלרוב ההצעות מצידם נוצצות ומפתות עד מאוד. הסיבה לכך, מניעת מצב של ניגוד עניינים ו/או ניגוד אינטרסים בין בהווה ובין אם בעתיד.

עבודה עם בעלי דירות  – עבודה עם אנשים

תחום ההתחדשות העירונית חל על כולנו. כלל האוכלוסיה, מכל השכבות ומכל הגילאים, בסופו של יום, כולם בני אדם המבקשים למצוא את הדרך הקלה, המהירה והנעימה ביותר לעבור פרויקט תמ"א 38 מתחילתו ועד סופו. אנחנו, כעורכי דין המלווים בעלי דירות בפרויקטים שונים ברחבי הארץ, יודעים למצוא את הדרך ובמקרים שבהם אנחנו לא מוצאים את הדרך – אנחנו סוללים אותה !!!!

המספרים מדברים

15 שנים בייצוג בעלי דירות; 10 פרויקטים שהושלמו ואוכלסו על ידי בעלי הדירות; 15 פרויקטים בשלבי קבלת היתר בניה ; 24 בניינים בשלבי חתימה על הסכם לביצוע תמ"א 38 ; עשרות בניינים בשלבי מו"מ ובחינת אומדן הזכויות ואופי הפרויקט הניתן לביצוע בכל בניין לגופו ;

לא מפחדים מהרים גבוהים

בשיתוף צוות מוביל, עם חיוך ומחשבה יצירתית – אנחנו מצעידים את המשרד שלנו בדרך להצלחה ודואגים לכם, קהל לקוחותינו, לייצוג הטוב ביותר שאפשר לקבל. אנו משלבים בין הענקת ערך מוסף לכל לקוח, מצוינות הנובעת מההבנה שלכל אתגר יש יותר מפתרון אחד ורצון להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם.

במה אנחנו מתמחים

1 .התחדשות עירונית ותמ"א 38 – מהפגישה הראשונה ועד לרישום הנכס – אנחנו לצידכם בכל שאלה או בקשה
2. מתחמי פינוי בינוי – החל משלב התאגדות בעלי הדירות דרך התקשרות עם יזם, ליווי מלא לארוך כל תקופת הפרויקט עד לשלב רישום הדירות החדשות בטאבו
3 .מקרקעין – מחלקת המקרקעין שלנו מתמחה קבוצות רכישה, עסקאות מכר, נכסים מניבים ועוד

זהירות, הדרך שלכם להצלחה נסללת עכשיו

מה הופך אותנו למובילים בתחומנו ואת הלקוחות שלנו למרוצים?

  • הצבת המטרה – השלב הראשון בדרך להצלחה
  • בניית אסטרטגיה משפטית – עם כל הכלים והידע המקצועי העומד לרשותנו
  • מציאת הדרך המתאימה להצלחה – ואם לא נמצא אותה, נסלול אותה עבורכם

לפירוט נוסף על המשרד, לחצו כאן >

אז אחרי שקיבלתם טעימה קטנה מאיתנו, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר בכל שאלה, בעיה או
התייעצות – מהפגישה הראשונה ועד להשגת המטרה הרצויה, יחד נגיע אל היעד!

תחומי עיסוק

תמ''א 38

מלווים אתכם כל הדרך להתחדשות עם מומחיות רבה בכל ההיבטים המשפטיים, יחס אישי, אינספור פרויקטים מוצלחים ומקצועיות ללא פשרות.

קראו עוד

מקרקעין

עם ניסיון עשיר בכל סוגי עסקאות המקרקעין, אנו מייצגים ומלווים לקוחות פרטיים, קבלנים ויזמים בדרך לעסקאות מקרקעין מגוונות ומוצלחת.

קראו עוד
עו''ד מתמחה בתחומי תמ''א 38, התחדשות עירונית ופשיטות רגל

רויטל יוריסט

ב-14 מילים - לפני שאני עורכת דין, אני קודם כל אמא גאה ומסורה לשני בנים כובשים ושובבים.

איפה השכלתי - בעלת תואר LL.B מהמכללה האקדמית נתניה (1999)

יתרון מקצועי - נמנית עם חלוצי עורכי הדין בתחום התמ''א 38. בנוסף, פיתחתי את מחלקת חדלות הפירעון במשרד, ומזה כעשור אני מלווה פושטי רגל וחייבים לקראת מציאות חדשה ללא חובות.

בזמני הלא פנוי - אוהבת (שלא לומר שרופה) על כדורגל בארץ ובחו''ל.

ובשורה התחתונה - מלבד היותי עורכת דין, הוכשרתי בשיטת הטיפול NLP .אני משלבת בין הידע והכלים שרכשתי בלימודי הטיפול לבין מקצוע עריכת הדין, מסייעת ללקוחות המשרד להציב מטרות ויעדים – ולסלול את הדרך המובילה להשגתם. בשותפות עם ינקי עפרוני, אני מחויבת למתן תשומת לב אישית, מסירות ומקצועיות במתן שרות יסודי, אמין ומקיף לכלל לקוחותינו.

עו''ד מתמחה בתחומי המקרקעין ומשפט מסחרי

ינקי עפרוני

ב-14 מילים - לפני שאני עורך דין, אני נשוי לאישה מקסימה ואב לשני ילדים מקסימים לא פחות.

איפה השכלתי - בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן (2009 ,(מוסמך לתואר LL.M במשפטים ועו''ד מן השורה בלשכת עוה''ד בישראל (2010)

יתרון מקצועי - במהלך שנות עבודתי רכשתי ניסיון רב בתחום הגבייה ואיסוף מידע כלכלי ועסקי, לרבות ניהול תהליכי מו''מ, בדיקות רקע טרם חתימה על עסקאות מסחריות רחבות היקף ועוד..

בזמני הלא פנוי - גולש ומתחזק את האופנוע שלי.

ובשורה התחתונה - הניסיון שרכשתי, בשילוב הרצון לסייע לאנשים הנקלעים לקשיים משפטיים, הם אלה שדוחפים אותי להצלחה. בשותפות אמיצה עם רויטל יוריסט, אנחנו מצעידים את המשרד קדימה ומסייעים לכל מי שזקוק לכך – לקבל ייצוג משפטי הולם, תוך מתן יחס אישי ומקצועיות ללא פשרות.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות