נדל"ן פרטי, מסחרי ומניב

עם ניסיון עשיר בכל סוגי עסקאות המקרקעין, אנו מייצגים ומלווים לקוחות פרטיים, קבלנים ויזמים בדרך לעסקת מקרקעין מוצלחת. הצטרפו גם אתם להצלחה, ותיהנו משקט נפשי

מקרקעין, לא מה שחשבתם

במהלך חיינו, אנו מעורבים לפחות פעם אחת בעסקת מקרקעין, אך פעמים רבות לא מודעים לכל הפרטים הנוגעים לעסקאות השונות, ועשויים להגיע לנקודת שבר, לחוות עגמת נפש או טלטלות במהלך העסקה. אם אתם בדרך לרכוש דירה, נכס, שטח אדמה או מתכננים להשתתף בקבוצת רכישה – הגעתם למקום הנכון.

3 התמחויות מרכזיות:

1 .עסקאות מכר – העסקאות השכיחות ביותר במשק. עובדה זו לא מורידה מהחשיבות של טיפול וליווי בעסקאות כולן על ידי עורך דין מיומן אשר יודע לזהות מוקשים פוטנציאליים ולמנוע אותם. משרדינו ליווה ומלווה עסקאות מכר כדבר שבשגרה, בין אם מצד המוכר ובין אם מצד הרוכש.

2 .עסקאות קומבינציה – עם ניסיון של 18 שנים בתחום, אנו יודעים להשיג את הפתרונות היצירתיים והטובים ביותר, המשלבים בין מכירת הקרקע לבין בנייה במימון עצמי ו/או בנקאי ע"י בעלי הקרקע.

3 .נכסים מניבים – נכסים מניבים משלבים פנים הנוספים לעסקת מכר רגילה. בעסקאות אלו אנו מלווים את לקוחותינו ומעמידים לרשותם מענה כולל מהשלב ההתחלתי של בדיקת כלכליות העסקה, דרך ניהול העסקה מול גופים ובעלי מקצוע רלוונטיים באמצעות הסכמי התקשרות, ועד להשלמת העסקה במסירת החזקה וסיומה ברישום על שם הרוכש/ים.

ליווי וייצוג קבוצות רוכשים, כן בבית ספרנו

בודקים – בדיקת שווי העסקה והכדאיות הכלכלית העומדת בסופה.

מייצגים – ייצוג מהשלב הראשוני, עוד בטרם ההתאגדות, ועד לייצוג מול הגורמים הרלוונטיים לכל אורך העסקה

מוסרים – סיום העסקה במסירת מפתח והשלמת הרישום בטאבו על שם הרוכשים

ובשורה התחתונה

יחד נבנה ונסלול את הדרך הנכונה למיקסום רווחיות העסקה, תוך התייחסות פרטנית לכל השלבים בעסקה, מתוךמטרה להוציאה אל הפועל באופן חלק, מהיר וללא תקלות. נלווה את העסקה באופן אישי בכל שעות היממה וניהול.

העסקה בפועל – עד לתוצאה הטובה ביותר. אנו מאמינים שכדי להצליח בעסקאות המקרקעין השונות, לא מספיק
רק להיות מקצועי ובקיא בפרטים (שזה מבחינתנו ה-א'-ב') – אלא יש להעניק יחס אישי בכל שלבי התהליך ולהיות זמינים עבורכם, לקוחותינו, בכל שלב ושלב.

הניסיון הרב והידע שרכשנו לאורך השנים מאפשרים לנו לייעץ, ללוות ולייצג מגוון רחב של לקוחות. הצטרפו לדרך העולה אל ההצלחה ותיהנו מעסקת מקרקעין מוצלחת, רווחית ובטוחה!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות